Dahua HAC-HFW1200TLP-0360B 2mp+3.6mm Lens+40 Metre IR+Plastik Kasa HDCVI Bullet Kamera
0 Puan - 0 Yorum
Maks. 30fps1080P
HD ve SD çıkış değiştirilebilir
3.6mm Sabit Lens (2.8mm, 6mm opsiyonel)
Maks. IR uzunluğu 40m, Akıllı IR
IP67, DC12V
Dahua HAC-HFW1200TL-0360B Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü 1 / 2.7 'CMOS
Efektif Piksel 1920(H)×1080(V), 2MP
Tarama Sistemi Progresif
Elektronik Shutter Hızı PAL: 1/25 ~ 1 / 100000s
NTSC: 1/30 ~ 1 / 100000s
Minimum Aydınlatma 0.02Lux / F1.85, 30IRE, 0Lux IR
S / N Oranı 65dB dan fazla
IR Mesafesi 40m ye kadar (131 feet)
IR Açık / Kapalı Kontrol Otomatik / Manuel
IR LED 2
Lens
Lens Tipi Sabit lens / Sabit iris
Montaj Tipi Board-in
Odak Uzaklığı 3.6mm (2.8mm, 6mm Opsiyonel)
Maks. Açıklık F1.85
Görüş Açısı H: 87.5 ° (103 °, 54.7 °)
Netlik Ayarı -
Yakın Odak Mesafesi 500 mm (900 mm, 2000 mm)
Pan / Tilt / Döndürme
Pan / Tilt / Döndürme Pan: 0° ~ 360°
Tilt: 0° ~ 90°
Döndürme: 0° ~ 360°
Video
Çözünürlük 1080P (1920 × 1080)
Frame Oranı 25/30fps1080P, 25/30/50/60fps720P
Video Çıkışı 1 kanal BNC yüksek çözünürlüklü video çıkışı / CVBS video çıkışı (Değiştirilebilir)
Gündüz / Gece Otomatik (ICR) / Manuel
OSD Menü Çoklu dil
BLC Modu BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Kazanç Kontrolü AGC
Parazit Azaltma 2D
Beyaz Dengesi Otomatik / Manuel
Akıllı IR Otomatik / Manuel
Sertifikalar
Sertifikalar CE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Part 15 altpartB, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 No. 60950-1)
Arayüz
Ses Arayüz -
Güç
Güç Kaynağı 12V DC ±% 30
Güç Tüketimi Maksimum 3,0 W (12V DC, IR)
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları -40 ° C ~ + 60 ° C (-40 ° F ~ 140 ° F) /% 95 den az RH
* Başlangıç ??-40 ° C nin üstünde (-40 ° F) yapılmalıdır.
Dayanıklılık Koşulları -40 ° C ~ + 60 ° C (-40 ° F ~ 140 ° F) /% 95 den az RH
Koruma Sertifikası IP67
Kasa
Kasa Plastik
Boyutlar 80,2 mm × 76,2 mm × 198,9 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Dahua HAC-HFW1200TLP-0360B 2mp+3.6mm Lens+40 Metre IR+Plastik Kasa HDCVI Bullet Kamera 1.454,95 TL 11109553 Dahua HAC-HFW1200TLP-0360B 2mp+3.6mm Lens+40 Metre IR+Plastik Kasa HDCVI Bullet Kamera