ORBUS 12N9-BS 12 V 9 AH ASİT İÇİNDE KARBON MOTOSİKLET AKÜSÜ (135MMX130MMX75MM) (2.78KG)
0 Puan - 0 Yorum
Orbus 12n9-Bs 12 V 9 Ah Asit İçinde Karbon Motosiklet Aküsü Özellikleri
  • Boyut ve ölçüleri uyum sağladığı sürece diğer tüm motorlu araçlarda kullanılabilir.
Teknik Özellikler
  • Model: 12N9L-BS
  • Akü voltajı: 12 volt
  • Amper çıkışı: 9 Amper
  • Ölçüleri: Yükseklik : 130mm x Eni: 75mm x Genişlik: 136mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
ORBUS 12N9-BS 12 V 9 AH ASİT İÇİNDE KARBON MOTOSİKLET AKÜSÜ (135MMX130MMX75MM) (2.78KG) 911,87 TL 11106067 ORBUS 12N9-BS 12 V 9 AH ASİT İÇİNDE KARBON MOTOSİKLET AKÜSÜ (135MMX130MMX75MM) (2.78KG)