Reiss Audio RS-AE1000.4D OTO ANFİ
0 Puan - 0 Yorum
Circuit Topology CLASS D
Channels 4
RMS POWER OUTPUT 4 OHM 150 Watts x 4
RMS POWER OUTPUT 2 OHM 250 Watts x 4
BRIDGED RMS POWER @ 4 OHM 500 Watts x 2
Peak Music Power 2000 Watts
Frequency Response 10Hz – 40kHz
TOTAL HARMONIC DISTORTION < 0.5%
S/N RATIO REF 1W AT 4 OHM 104dB
Input Sensitivity 250mV – 10V
Crossover High Pass (24dB/Octave) 40Hz – 400Hz
Boost EQ High Pass 0 - 18dB @ 12kHz Centered 0 – 18dB