REİSS AUDIO RS-D2500.1 MONO AMFİ BAS KONTROLLÜ
0 Puan - 0 Yorum
Stok Kodu
Havale
12.288,29 TL (%2,00 havale indirimi)
12.539,07 TL
Taksit Seçenekleri
*1.319,74 TL den başlayan taksitlerle!
  • Çıkış gücü @ 14.4V
  • 4 OHM Mono: RMS 1000 W
  • 2 OHM Mono :RMS 1500 W
  • 1 OHM Mono: RMS 2500 W
  • Sinyal/gürültü oranı: 90 dB
  • Düşük geçiş frekans crossover: 30 Hz-250Hz
  • Subsonic filtre: 10 Hz-60Hz
  • Bass boost: 0-12 dB
  • Bass boost frekans: 30 Hz-90Hz
  • Faz geçiş kontrolü: 0-180 derece
  • Frekans tepkisi: 10 Hz-350Hz
  • T.H.D @ 4 OHM, 100 Hz: % 0.1
  • Verimlilik: % 90
  • Giriş hassasiyeti: 8V-20mV
  • Kullanım voltajı DC: 8.5V-18V