Reiss Audio RS-F13000.1D 13000W
0 Puan - 0 Yorum
RMS POWER OUTPUT 1 OHM 13000W
RMS POWER OUTPUT 2 OHM 6500W
RMS POWER OUTPUT 4 OHM 3300W
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Reiss Audio RS-F13000.1D 13000W 24.577,40 TL 11104470 Reiss Audio RS-F13000.1D 13000W