Reiss Audio RS-F5000.1D
0 Puan - 0 Yorum
RMS POWER OUTPUT 1 OHM 5000W
RMS POWER OUTPUT 2 OHM 2600W
RMS POWER OUTPUT 4 OHM 1600W