Reiss Audio RS-F8000.1D 8000W
0 Puan - 0 Yorum
RMS POWER OUTPUT 1 OHM 8000W
RMS POWER OUTPUT 2 OHM 3000W
RMS POWER OUTPUT 4 OHM 2100W
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Reiss Audio RS-F8000.1D 8000W 15.655,09 TL 11104472 Reiss Audio RS-F8000.1D 8000W