Reiss Audio RS-Q200.6D 6 KANAL CLASS D
0 Puan - 0 Yorum
6 KANAL CLASS D
200W x 6 @ 4 Ohm
300W x 6 @ 2 Ohm
600W x 3 @ Bridge 4 Ohm