Reiss Audio RS-V1000.4D 24v OTO ANFİ
0 Puan - 0 Yorum
Circuit Topology 4 CHANNEL CLASSS D
RMS POWER OUTPUT 2 OHM 500W X 4CH (24V)
RMS POWER OUTPUT 4 OHM 250W X 4CH (24V)
BRIDGED RMS POWER @ 4 OHM 1000W X 2CH
Input Sensitivity 0.2V - 5V
S/N RATIO REF 1W AT 4 OHM 95dB
Low Pass Filter 40Hz-3KHz
High Pass Filter 40Hz-3KHz