Reiss Audio RS-Z550.4D OTO ANFİ
0 Puan - 0 Yorum
Circuit Topology FULL RANGE CLASSS D
RMS POWER OUTPUT 2 OHM 900W X 4CH
RMS POWER OUTPUT 4 OHM 550W X 4CH
BRIDGED RMS POWER @ 4 OHM 2100W X 2CH
TOTAL HARMONIC DISTORTION <0.3%
S/N RATIO REF 1W AT 4 OHM 90dB